En poursuivant votre navigation sur www.presta-service.fr, vous acceptez l'utilisation de cookies (Dowiedz się więcej). Zrozumiałem
FR
 
EN
 
BE
 
NL
 
PL
 
ES
 
ZALETY HARMONY

Baza danych zadań, którą dostosowujemy do Państwa organizacji


Nasza baza danych zadań dostosowuje się do wszystkich serwisów i towarzyszy procesom rozwojowym

Przez bezpośredni dostęp do interfejsu klienta lub za pośrednictwem Elektronicznej Wymiany Danych, śledzicie Państwo wszystkie nasze interwencje on-line, na swoim stanowisku pracy lub na smartfonie.
 

Narzędzie autorskie


Base Harmony jest oprogramowaniem serwisowym, opracowanym przez Presta Service. Dostosowuje się do własnych narzędzi i szybko może ewoluować, by zaoferować Państwu dopasowaną usługę na miarę potrzeb.

Umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym zgłoszeń o interwencje i postępy prac będących w toku w Państwa lokalizacjach.
 

Spersonalizowane interfejsy


Base Harmony dostosowuje się do wszystkich zgłoszeń. Oferuje interfejsy spersonalizowane (wybór nośników i funkcji), w zależności od zmian pożądanych przez Państwa firmę.

Proponowane wskaźniki i statystyki są także zaprogramowane wedle Państwa potrzeb.
 

Elektroniczna wymiana danych


Dla zaoszczędzenia czasu, szczegółowe raporty z interwencji, kontroli, kosztorysów i faktur są dostępne on-line.

Harmony proponuje narzędzia pilotażowe, ułatwiające rozpatrywanie zgłoszeń interwencyjnych WO i optymalizujące ich przebieg.

Aby zapewnić Państwu większą elastyczność, nasz zespół IT może przyjechać do Państwa firmy, jeśli sobie Państwo tego życzą.

POWIERZCIE NAM PAŃSTWO PRACE NAPRAWCZE I KONSERWACYJNE Z PRZEKONANIEM PEŁNEGO ZAUFANIA


JAKOŚĆ


EFEKTYWNOŚĆ


KONTROLA KOSZTÓW

     SKONTAKTUJ SIĘ
Konsultant do Twojej dyspozycji

787.000.121