En poursuivant votre navigation sur www.presta-service.fr, vous acceptez l'utilisation de cookies (Dowiedz się więcej). Zrozumiałem
FR
 
EN
 
BE
 
NL
 
PL
 
ES
 
Presta INTERNATIONAL
Taka sama jakość usług dla wszystkich Państwa lokalizacji
 


Idziemy za naszymi klientami


Towarzyszymy naszym klientom rozwijając usługi poza granicami Francji.

Nasz międzynarodowy rozwój umożliwia oferowanie naszym klientom prostej relacji i komfort w zarządzaniu ich pracami naprawczo-konserwacyjnymi.
 


Gwarancja takiej samej jakości usług


Presta Service bardzo zwraca uwagę na dobór partnerów franczyzowych i przestrzeganie jakości oraz metod pracy rozwijanych od 14 lat.

Dlatego też jakość, efektywność i kontrola kosztów są utrzymane w proponowanych przez nas rozwiązaniach poza naszymi granicami.

Umiejętności firmy Presta Service są przekazywane lokalnym zespołom, które są przez nas regularnie szkolone i kontrolowane.

Nasza aplikacja Harmony pozostaje głównym narzędziem do zarządzania każdą czynnością naprawczo-konserwacyjną. Jest ona tłumaczona i dostosowana do uwarunkowań lokalnych, aby zachować te same procedury i umożliwić Państwu realizację działań firmy Presta Service za granicą z pełnym zaufaniem. 

 

Rozwijamy naszą sieć


Presta Service Polska, utworzona w 2018 roku, zajmuje się wszystkimi Twoimi problemami w zakresie obsługi technicznej w Polsce. Zespół na miejscu mówi po polsku, angielsku i francusku.
 
Presta Service Senegal, utworzona w 2014 roku, pomaga klientom w ich rozwoju w Afryce Zachodniej.
 
Zainaugurowana w 2017 r., Presta Service Benelux składa się z dwujęzycznego zespołu (francuskiego i flamandzkiego), który odpowiada na wszystkie zgłoszenia serwisowe w Belgii, Holandii i Luksemburgu.
 
Zainaugurowany w 2019 roku, Presta Service España również składa się z dwujęzycznego zespołu (hiszpańskiego i francuskiego) i towarzyszy Ci w zarządzaniu i serwisowaniu obiektów klientów w Hiszpanii.
 
Więcej lokalizacji w Europie i na całym świecie już wkrótce.
 

POWIERZCIE NAM PAŃSTWO PRACE NAPRAWCZE I KONSERWACYJNE Z PRZEKONANIEM PEŁNEGO ZAUFANIA


JAKOŚĆ


EFEKTYWNOŚĆ


KONTROLA KOSZTÓW

     SKONTAKTUJ SIĘ
Konsultant do Twojej dyspozycji

787.000.121